Bilgi TeknolojileriVideo

YouTube Download Manager – Ücretsiz YouTube Video İndirme


UYGULAMA HAKKINDA BİLGİ


Belirli bir video için YouTube’da arama yapmanıza, çevrimiçi izlemenize ve dosyayı bilgisayarınıza kaydetmenize olanak tanıyan bir yazılım çözümü.

Çevrimdışı olsanız bile keyfini çıkarmak için bir YouTube videoları veritabanı oluşturmak istediğinizde, özel bir yazılım çözümüne başvurmanız gerekir. Youtube İndirme Yöneticisi böyle bir uygulama.

Uygulamanın GUI’si minimalist ve işlevlerin temel olması, küçük PC becerilerine sahip olanların bile YouTube videolarını aramasına ve indirmesine yardımcı olmalı.

Bu yardımcı programın özelliklerinden yararlanmanın ilk adımı, kaydedilen tüm kliplerin yer alacağı indirme klasörünü seçmektir.

Bir anahtar kelime yazarak başlamanız, ardından aradığınız öğeyi bulana kadar sonuç listesine göz atmanız gerekir. Ardından, İndir düğmesini çift tıklayın ve işlem tamamlanana kadar bekleyin.

Klibin tam başlığı korunur, böylece videoyu çıkış klasöründe kolayca bulabilirsiniz.

İndirmek istediğiniz YouTube dosyasına bağlı olarak işlem bazen uzun sürebilir. Bu nedenle Youtube Download Manager, görev çubuğuna ek olarak ana penceresini sistem tepsisine en aza indirmenize izin verir, böylece dikkatiniz dağılmadan çalışmanıza odaklanabilirsiniz.

Alternatif olarak, indirme işlemine dikkat etmek ve hiçbir hata oluşmadığından emin olmak istiyorsanız, pencereyi çalışan tüm uygulamaların üstünde gösterilecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Ücretsiz YouTube Download Manager İNDİR


blank ” Dosyaları Nasıl İndiririm? Görmek için Tıkla ”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Google Reklamlarının gösterilmesi için Reklam Engelleyicinizi Kapatıp Sayfayı tekrar güncelleyiniz.