Bilgi TeknolojileriDökümanlar
Trend

Turbobit Premium Link Generator Listesi 2023 ( ücretsiz indirme )

Turbobit Sitesinden bir dosya indirmek istiyorsanız ve premium üyeliğiniz yoksa download – indirme kısıtlamasıyla yavaş bir şekilde dosya indirmesi gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazıda sizlere turbobit linklerini premium üyeymişsiniz gibi çevirip indirmenize olanak sağlayan siteleri inceleyeceğiz.


Link Dönüştürmek İçin Güncel Siteler


Premium Leech

Premium Leech Sitesine girdikten sonra karşınıza çıkan kutucuğa indirmek ve dönüştürmek istediğiniz linki yapıştırıp, hemen altındaki güvenlik kutucuklarını işaretledikten sonra Generate Premium Link butonuna basıyosunuz. Sizleri reklamlar karşılayacaktır, bu reklamları geçtikten sonra indirmenize izin verecektir. Çok sık kullanılan bir sitedir ve testler neticesinde 24 saat içinde aynı ip’den 3 defa indirme yapılmasına izin vermektedir.

Link : https://premiumleech.eu/


Leech Cloud

Leech Cloud Sitesi kolayca link dönüştürme yapabileceğiniz diğer bir site. İndirmek ve dönüştürmek istediğiniz linki ilgili kutucuğa yazarak güvenlik kontrol kutucuğunu işaretliyorsunuz ve hemen altındaki Generator butonuna basıyorsunuz. Site size Turbobit Premium indirme Linkini sunuyor ve indiriyorsunuz. Sitede bazen Servis Offline yazısı ile karşılaşabilirsiniz. Bunu görürseniz daha sonra tekrar deneyiniz yada başka Turbobit Premium Link Generator Sitelerini deneyiniz.

Link : https://leech.cloud


Leech All

Leech All Siteside leech cloud sitesindeki gibi kolayca link dönüştürme yapabileceğiniz diğer bir site. İndirmek ve dönüştürmek istediğiniz linki ilgili kutucuğa yazarak güvenlik kontrol kutucuğunu işaretliyorsunuz ve hemen altındaki Generator butonuna basıyorsunuz. Site size Turbobit Premium indirme Linkini sunuyor ve indiriyorsunuz. Sitede bazen This host is current under maintenance on our system, please try again later. yazısı ile karşılaşabilirsiniz. Bunu görürseniz daha sonra tekrar deneyiniz yada başka Turbobit Premium Link Generator Sitelerini deneyiniz.

Link : https://leechall.com/


My-Debrid

My-Debrid Sitesi sizler için kolayca Link dönüştürebileceğiniz diğer bir site. Sitenin dili Türkçe’dir. Bu siteyi kullanmak için ilk önce üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinizle giriş yaptıktan sonra, ilgili kutucuğa linkinizi yapıştırın ve reklamları geçerek dosyanızı indirin. My-Debrid sitesi şimdilik 38 dosya barındırma sitesinden indirme imkanı sunuyor.

Link : https://my-debrid.net


Cbox-TurkDown

Cbox-TurkDown Sitesi En Kaliteli Premium Link Çevirme Siteniz sloganıyla karşılıyor bizi. Adından’da anlaşılacağı üzere bir Türk sitesidir. My-Debrid sitesindeki gibi üyelik işlemlerini yapın ve üyeliğiniz ile giriş yapın. ‘link kontrol’ butonuna tıklayıp linkinizi yapıştırın. Önünüze çıkan reklamları geçtikten sonra indirmenizi gerçekleştirin.

Link : https://cbox.turkdown.com/


AlemdarLeech Cbox

AlemdarLeech Best Cbox Sitesi yine bir başka premium download etmenize yarıyor. Birkaç aşamada gerçekleştirdiğiniz link çevirme işlemi ise şu şekilde işliyor. Diğer siteler gibi siteye kayıt işlemi yapıp üyeliğinizle giriş yapıyorsunuz. Anasayfa’daki Link Checker butonuna tıklayıp değiştirmek ve indirmek istediğiniz linkinizi yapıştırıp Check Link butonuna basıyorsunuz. Click to Get BBcode linkine tıklayoruz ve açılan kutudaki yazıyı kopyalıyoruz. Daha sonra Anasayfaya dönüyoruz ve kopyaladığımız yazıyı Message bölümüne yapıştırıyoruz. AlemdarLeech Sitesi ‘bot’ alt yapısını kullanarak otomatik olarak size indirme linkini verecektir. Size verilen linke tıklıyorsunuz ve yine o bizim için gereksiz ama site sahipleri için değerli reklamları es geçiyorsunuz ve indirme işleminizi yapıyorsunuz.,

Link : http://alemdarleech.com/


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Google Reklamlarının gösterilmesi için Reklam Engelleyicinizi Kapatıp Sayfayı tekrar güncelleyiniz.