Bilgi TeknolojileriVideo

Bilgisayarınızı Tek Komutla Kapatın, Uyutun, Yeniden Başlatın Çok Basit


UYGULAMA HAKKINDA BİLGİ

Bilgisayarınızı istediğiniz zaman kapatabilir, bekleme moduna alabilir, kilitleyebilir, yeniden başlatabilir veya hazırda bekletme moduna alabilirsiniz. Büyük indirmeler veya karmaşık oluşturma işlemleriyle uğraşırken, bilgisayarınızı uzun süre çalışır durumda bırakmanız gerekebilir.

Bu, UK Shutdown Scheduler gibi uygulamalara güvenebileceğiniz zamandır. Tüm işlevler yazılım çözümünün ana penceresinde düzgün bir şekilde düzenlenmiştir, bu nedenle yalnızca ilgilendiğiniz eylemi seçmeniz, son tarihini planlamanız ve ardından Başlat tuşuna basmanız gerekir. Ana pencere, her zaman ulaşılabilir olmasını istiyorsanız, çalışan diğer uygulamaların üzerine yerleştirilebilir.

Bilgisayarınızı otomatik olarak kapanacak şekilde zamanlamanın yanı sıra, bu uygulama bilgisayarınızı yeniden başlatmak veya kilitlemek ve uyku veya bekleme moduna göndermek için de kullanılabilir. Eylemi seçtikten sonra, gerçekleştirilecek tam gün ve saati girebilirsiniz. Örneğin, bilgisayarınızı gece yarısı veya seçtiğiniz belirli bir zamanda yeniden başlatılacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca, şu andan itibaren veya boşta kalma süresi tespit edildiğinde belirli sürede kapatmak, yeniden başlatmak veya kilitlemek için programlayabilirsiniz (istediğiniz dakika sayısını belirleyebilirsiniz). Sonuç olarak,UK Shutdown Scheduler, PC’lerini gece boyunca çalışır durumda bırakmak istemeyen veya tüm görevler tamamlanana kadar bilgisayar başında beklemek istemeyen herkes için kullanışlı olabilir. Bilgisayarı kapatmanın yanı sıra birden fazla eylemi destekler ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

UK Shutdown Scheduler İNDİR


blank ” Dosyaları Nasıl İndiririm? Görmek için Tıkla ”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Google Reklamlarının gösterilmesi için Reklam Engelleyicinizi Kapatıp Sayfayı tekrar güncelleyiniz.